Referanslar

Emine Hanım Merhaba,
Kargomuz elimize ulaştı.
Emeğinize sağlık çok güzel olmuş.
En mutlu anımızı ölümsüzleştirmek için sizi seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anladık. Eşim ve oğlumuz Deniz ile birlikte resimlere bakarken bizim için ölümsüz ve tarifsiz olan o anları tekrardan yaşadık. Devrim-Çiğdem ve Deniz ailesi olarak size ne kadar teşekkür etsek az gelir. Başka bir güzel anımızı paylaşmak dileğiyle görüşmek üzere…
Devrim & Deniz & Çiğdem Güney – 27/03/2013

——————————————————————–

Ailemizin yeni bireyi Arda bebeğimizin bu ilk anlarını , bizim heyecan ve mutluluğumuzu bizimle paylaştığınız ve bu güzel ve özel anları ölümsüzleştirdiğiniz için biz de size çok çok teşekkür ediyoruz. Bizim “küçük adamımızın” gelişi ile bize yaşattığı mutluluğun tarifi asla olamaz fakat sizin yaptığınız bu güzel çalışma ile yıllar sonra bile o ilk Anne – Oğul-Baba buluşmasının heyecanını tekrar tekrar yaşatacağınız için sizi de bu mutluluğumuza hep ortak edeceğiz:) Elinize sağlık:) O güzel yüzünüzdeki o sımsıcak gülüşün hiç eksik olmaması dileğimiz ile :)
Nevin Yılmaz – 25/03/2013

——————————————————————–

Emine Hanım Merhaba,
Evliliğimizden sonra en mutlu ve en özel günümüzde yanımızda olduğunuz ve o anları zamanın acımasız akışından koruyabilmemizi sağladığınız için size çok teşekkür ederiz. Hazırladığınız albümü tüm aile çok beğendik. Hastanede yaşadığımız olayları kronolojik olarak sıralanmış bir şekilde sunmuşsunuz, doğrusu biz albüme bakarken bir fotoroman okur gibi hissettik kendimizi. Kendi kendimize fotoğraf çekmeye kalksak kaçıracağımız pek çok kare ve olayı deneyiminiz ile hoş şekilde yakalamışsınız. Özellikle aile olarak şahitlik edemediğimiz doğum anını (ameliyathane) sizin sayenizde hissetme şansımız ve oğlumuza da gösterebilme imkanımız oldu. Tecrübeniz ve sıcak yaklaşımınızla uzun yıllar bu sektörde bulunacağınızı düşünüyor ve Şahbaz ailesi olarak size teşekkür ediyoruz..
Barkın & Sevinç & Bedreddin – 28/01/2013

——————————————————————–

Emine Hanım,
Öncelikle blogunuzda verdiğiniz bilgiler için cok teşükkürler. Hastaneler hakkında yer alan bilgiler sayesinde bebeğimizi dünyaya getireceğimiz hastanenin temiz ve iyi bir hastane seçebileceğiz…. Kısmetse ben de nisan sonu yada mayıs 5 gibi oğlumu kucağıma alacağım. Sizden o gün için mutlaka randevu alacağım…. Şimdiden çok teşekkürler.
Emeğinize sağlık.
Ceylan Gülşen – 23/01/2013

——————————————————————–

Merhaba,
henüz 6 haftalık hamileyim. Çekimini yaptığınız doğum fotoğraflarını çok beğendim, inşallah doğum fotoğrafçım olarak sizinle çalışacağım. Şimdi sizin doğum anına girebileceğiniz doktor ve hastane arayışına giriştim.
Sevgiler…..
Feray Deniz – 07/01/2013

——————————————————————–

Emine Hanım Merhaba,
Albüm ve fotoğraflar elimize ulaştı çok güzeller:))) elinize emeğinize sağlıkkkk.
İkinci doğumda görüşmek üzere.
Zeynep & Sertaç – 29/11/2012

——————————————————————–

Albümümüz elimize ulaştı, çok ama çok teşekkür ederiz, ellerinize sağlık :) Fotoğrafların hepsi o kadar güzel, hepsi o kadar duygu yüklü ki…Hele video klip mükemmel olmuş. Sayenizde kızımıza güzel bir anı bırakmış olacağız. Tekrar çok teşekkür ediyor, yeniden görüşmeyi diliyoruz :)
Gamze & Anıl Dağ – 29/11/2012

——————————————————————–

Emine Hanım Merhaba
Kargomuz geldi, hepsine bayıldık,harika olmuş:) Emeğinize sağlık çok teşekkür ediyoruz.
İyiki gelmişsiniz:)
Meral & Sedat Şevkin – 13/10/2012

——————————————————————–

Emine Hanım albüm elimize ulaştı.Sanatınıza, denklanşörünüze sağlık çok beğendik. Çok teşekkür ederiz.
Eda Cengiz – 12/10/2012

——————————————————————–

Albümü aldım, bayıldım. Ellerine sağlık çok güzel olmuş:)
Günnur Gök – 18/09/2012

——————————————————————–

Eminecim albüm elime ulaştı, çok beğendim. Eline, gönlüne sağlık. Allah en kısa zamanda bu duyguları nasip etsin.
Sevgiler
Şebnem Atlı – 11/09/2012

——————————————————————–

Merhaba,
Öncelikle söylemeden edemicem çekimlerinizi çok çok beğenmekteyim. Başarılarınızın devamını dilerim… Ben de bebek bekliyorum. Doğuma henüz daha çok var ama erkenden söylemek istedim..
Selamlar
Ayşegül Öztürk Sarıçam – 28/07/2012

——————————————————————–

Merhaba Emine Hanım
Gerçekten en mutlu anımda çektiğiniz güzel fotoğraflar, hazırladığınız cd ve albüm için çok teşekkür ederim. Size en mutlu anımda yanımda olmanızdan ve bu anları bana tekrar çok güzel şekilde yaşatmış olmanızdan dolayı çok teşekkür ederim . Emeğinize sağlık ..
Duru’nun Annesi…
İrem Akkaya Büyük – 16-07-2012

——————————————————————–

Sevgili Emine,
Albümümüz ve dvd lerimiz bugün elimize ulaştı. Hepsi çok güzeller, albümün tasarımına bayıldık. Fotoklibi izlerken o anları tekrar yaşadık. Ne kadar da heyecanlıymışım :) Eşin ve sen samimiyetiniz, güler yüzünüz, ve işinize gösterdiğiniz özen ile gerçekten en mutlu anımızı harika hatıralara dönüştürdünüz. Zeynep Duru büyüdüğünde ona verebileceğimiz çok anlamlı bir hediye bıraktınız geleceğe. Yazında belirttiğin gibi; bizim doğum hikayemiz çok sorunsuz ve keyifliydi, şimdi Duru 10 günlük ve aynı mutluluk ve huzurla devam ediyoruz. Size tekrar çok teşekkür etmek istedik.
Duru?nun 1. yaş gününde görüşmek üzere :)
Huriye & Atilla Maden – 04/05/2012

——————————————————————–

Merhaba Emine Hanım
Oğlumuz Kuzey e paha biçilemez bı miras bırakmamızı sağladığınız icin cok teşekkürler emeginize saglik …
Esna Oğuz Ravlı – 21/04/2012

Leave a comment