Hizmetlerimiz

HAMİLE ÇEKİMİ

Hamile çekimleri tercihen doğuma 2-4 hafta kala yapılır. Çekim anne adayı ile önceden belirlenecek bir dış mekanda yada kendi ev ortamınız olabilir. Doğal ışıkla yapılan çekimdir.

DOĞUM ÇEKİMİ

Doğum öncesi hastanede son hamilelik fotoğrafları ile çekim başlar. Ameliyathaneye / doğumhaneye gidiş anı, doğum anı, bebeğinizin ilk kontrolleri, ilk banyosu ve kıyafetlerinin giydirilmesi sürecindeki fotoğrafları -hastanenin müsadesine bağlı olarak- ile devam edilir. Annenin ve bebeğin odaya getirilmesinden sonra bebekle ailenin ilk karşılaşması, ilk emzirme (isteğe bağlı), babanın bebeği kucağa alışı ve çekirdek aile fotoğrafları ile çekim tamamlanır.

YENİDOĞAN ÇEKİMİ

Doğumdan en geç 15-20 gün sonra doğal ışık ortamında yapılır. Farklı konseptlerde yapılan bir stüdyo çekimidir. 3 Saatlik bir sürede tamamlanır.

1 YAŞ VE PASTA PATLATMA (CAKE SMASH) ÇEKİMİ

Stüdyoda doğal ışıkta ve değişik konseptlerde yapılan çekimlerdir. 1 yaş çekiminde dilerseniz pasta patlatma çekimi de yapılır. 3 Saatlik bir sürede tamamlanır.

KONSPEPT ÇEKİMLER

Bebek ve çocuklarınız için stüdyoda, doğal ışıkta ve farklı konseptlerde yapılan çekimlerdir. Çekimlerde farklı arka fonlar ve aksesuarlar kullanılır. Sizin ve yavrunuz için unutulmaz bir deneyimdir. 3 Saatlik bir sürede tamamlanır.

PAKETLER VE ALBÜMLER HAKKINDA

Tüm paketlerimiz çekilen tüm fotoğrafların en yüksek çözünürlükte size teslim edilmesini kapsar. Paketlerimizi DVD / USB bellekte teslim edebileceğimiz gibi ilave olarak orta / büyük boyutta kaliteli albüm ile sunabileceğimiz paketlerimiz mevcut.
Fiyat bilgisi için lütfen arayınız: 0532 428 2749