Hizmet Hastanesi Doğum Fiyatları, Doğum Fotoğrafçısı

Hizmet Hastanesi Doğum Fiyatları 2012, Doğum Bedelleri, Doğum Paketi, Doğum Paketleri, Doğum Ücretleri, Memorial Hizmet Hastanesinde doğum ne kadar? Sezeryan Doğum Fiyatı, Normal Doğum Fiyatı.

Not: Fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır, hastaneyi aradığınız tarihte farklılık gösterebilir. Rehber niteliğindeki fiyatların güncel olmasını paylaşımda bulunarak siz de sağlayabilirsiniz. Sitemiz barındırdığı bilgilerden sorumlu tutulamaz.

Hastanenin kendi doğum fotoğrafçısı var. Dışardan doğum fotoğrafçısı tutmanıza izin verilmiyor.

Adres : Bahçelievler Mah. Güneş Sok. No:2 – 4 Bahçelievler/İstanbul
Tel : (0212) 444 8 111
(0212) 408 66 66
Faks : (0212) 408 66 63
http://www.hizmethastanesi.com

Comments ( 6 )

 • metin tarıbakan

  torunum hızmet hastahanesinde dünyaya geldi hastahane calısanları ve hemşirelerine gösterdikleri ilği ve yakınlıktan dolayı tesekür ederim son derece temiz ve iyi bir hastahane.

 • Gülçin ACISU

  Ben yaklaşık bir yıldır hizmet hastanesi gelip gidiyorum ve orada çalışanların dediği ile sitenizde yazan hiçbirşey birbirini tutmuyor.9 aylık hamileyim ve ayın 20 sinde hastanenize gelmiştim yine hasta yatış bölümünden doğum fiyatlarını ve normal olarak uzun zamandır hastanenin çeşitli branşlarını kullandığım için indirim istedim ve beni o bölümde çalışan arkadaşlarınızın bir dövmediği kaldı.Bana normal doğum için 2200 tl fiyat verdi oysaki intenet sitenizde 1800 tl olarak yazıyor ben bunun ne olduğunu anlamadım. Ve son olarak şunu söyliycem arkadaşlarınıza ozaman ben burada doğıum yapmam dediğimde dalga geçer gibi sizin tercihiniz dediler.Ben bu hastanenin hizmetine güvendiğim için okadar mesafeyi kat edip oraya geliyorum resmen bu konuşmalardan sonra hayal kırıklığına ve hastanenizin gözünde hastalarınızın hiç öneminin olmadığını düşünüyorum

 • siyakat

  Merhaba Gülçin Hanım, Özel Hastanelerin fiyatları sabit değil, değişiyor güncelleniyor. Biz bu fiyatları hastaneleri arayarak tek tek öğrendik. Fiyatlar size sadece fikir verebilir. Bazen yüksek bir fiyat kampanya ile yarıya düşebilirken, bazen de zamlanıyor. Bu zam enflasyon oranında olabildiği gibi, hasta yoğunluğuna bağlı olarak çok daha yüksek miktarda da olabiliyor. Sağlıklı bir doğum dileriz…

 • Gülçin ACISU

  Bu yaptığınız yorum komik bende sağlık sektörüne 12 sene hizmet verdim hergün hastaneler zamlanmıyor zamlanıyorsada hastane bünyenizde sayısız insan çalışıyor ve internet sitenizde fiyatlarızın güncel olması gerekiyor.Bu konuyla ilgili ben tatmin olmadım ve düzgün bir açıklama yapana kadarda olmıycam ve gerekli konuda hakkımı arıycam

 • siyakat

  Sanırım yanlış bir anlaşılma var Gülçin hanım, hastane bizim hastanemiz değil. Burası bir paylaşım noktası. Hatta siz de fiyat bilgisini burada paylaştınız. Paylaşımınız için teşekkür ederiz. bu site fiyatlar için fikir vermek için fiyatları burada barındırıyor. 100’e yakın hastane arandı, bu sayfalar 1 ayda oluştu, tek bir sitede doğum yapılabilecek tüm hastanelerin adres, telefon ve fiyat bilgisi borsa gibi an ve an değiştirmemiz mümkün değil. Bu güncellemeyi senede bir yapabileceğiz. Fiyat bilgisi hastanenin muhasebesinden yayınlandığı tarihlerde alındı. Biz fiyatları yazdıktan sonra mesela Acıbadem ve Florance Nightingale’ bir kaç ay sonra kampanya ile neredeyse yarı yarıya fiyatlarını düşürdüler bir süreliğine. Başka bir örnek olarak: bir sabah bir hastanenin muhasebe departmanından arandık gene sizin gibi yüksek fiyata tepki göstermiş bir müşteri yüzünden buradaki fiyatların kapanmasını istediler. Sitemizde yazan fiyattan 200 TL fiyat bilgisi yüksek verilmiş. Sağlık ve mutluluk dileriz.

 • Nihan

  10.12.2012 saat 18 normal doğum ücreti 2200 sezeryan 2800 isteğe bağlı sezeryan 3300 tl 10 ocaktan sonra zamlanacak imiş duyurulur …..

Leave a comment