Duru’nun Kurabiyeleri, Doğum Fotoğrafçısı İstanbul

 

Bugün doğum fotoğrafı için çok erken kalktık. Uzun zamandır bu kadar erken yollara düşmemiştik. Hastanede buluştuğumuz  sıcacık çiftin doğacak Duru’larını fotoğrafladık.

 

Annenin doğumdan hemen önce ikram ettiği kurabiyelere bayıldık. Her biri sanat eseri görünümündeki kurabiyelerin macerası hamilelik döneminde bir hobi olarak başlamış. Annemiz bu hobisini epey araştırarak, çalışarak, bazen deneme yanılmayla geliştirmiş ve çok iyi bir noktaya getirmiş. Her bir kurabiyenin lezzeti kadar görünümü için ayrı bir emek vermiş ve sonuçta harika güzellikteki kurabiyeleri yapmış.

Duru’nun annesi konuşurken epey bir mütevaziydi fakat gördüğümüz ürünler gerçekten çok başarılı ve piyasadakilere taş çıkaracak cinstendi. Şimdilerde bu işi profesyonelliğe taşımışlar. Her bir kurabiye tek tek emek verilerek, resim gibi çalışılarak özenle hazırlanıyor. Özel günlerinizde sevdiğiniz insanlara bu kurabiyeleri sunabilirsiniz.  Tanesi 4-5 lira olan kurabiyelere çoklu alımlarda indirimler uygulanıyor. Nişanlarda, düğünlerde, doğumlarda ve özen günlerinizde “Duru’nun Kurabiyeleri” ni size tavsiye ediyoruz.

http://www.durununkurabiyeleri.com/
0532 465 7062
0532 631 4916

Leave a comment