Bakırköy Acıbadem Hastanesi- Mert Bebek

Mert Bebeğin annesi İdil hanım bana daha önce bilgi almak için görüşen bir arkadaşı vasıtasıyla ulaştı. Doğum 02.07.2012 tarihinde Bakırköy Acıbadem hastanesinde gerçekleşti. Aynı günün sabahında Ataköy Şifa’da Mert bebeğin çekimindeydim. Çekimi tamamlar tamamlamaz  Bakırköy Acıbadem yoluna düştüm neyse ki zamanında hastaneye vardım.

Doğum öncesi eşi Can bey ile birlikte İdil hanımın hamilelik fotoğraflarını çektim. İdil hanım o kadar ince ve güzel bir hamileydi ki hayran kaldım. Eşiyle birlikte çok doğal ve sıcak pozları çıktı.

Ve Mert bebek dünyaya “Merhaba!” dedi. Mert’in doğum ve hazırlanma süreçlerini de fotoğrafladıktan sonra annenin gelmesini bekledik. Bu arada Pilot olan ve şirket değişikliği nedeniyle bazı eğitimlere girmesi gereken baba Can bey’e, akşam eğitimde olması gerektiğine dair bir telefon geldi. Can bey eşini ve bebeğini bırakmak zorunda kalacağı için çok üzüldü tabi ama gitmesi gerekliydi. Eğitim iptal edildi mi yoksa gitti mi, son durum ne oldu bilmiyorum ama böyle durumlarda olabiliyor işte:) İdil hanım odaya getirildikten sonra son aile fotoğraflarıyla çekimimizi tamamladık.

Çağatay ailesine sağlıklı, mutlu bir yaşam dilerim.

Leave a comment