Medical Park Göztepe- Alp Bebek

alp

Alp bebeğin babası Tayfun ben beni doğumdan 2 gün önce aradı,  doğuma 1 gün kala kendisi ve  eşi Mine hanımla birlikte buluşup tanıştık, bir sonraki gün de doğumdaydık:)) Hızlandırılmış görüşme tanışma faslı yıllardır tanışıyormuşuz gibi samimi bir sohbeti getirdi. Tayfun bey çok samimi, Mine’de çok tatlı bir bayandı.

19.03.2013 Salı günü Medical Park Göztepe’de 10. kattaki odalarında, doğum öncesi son fotoğraflarını çekmeye başladım. Oldukça kalabalık gelmişlerdi. Aile heyecanla minik Alp’i bekliyordu. Tayfun bey ve Mine birkaç gün öncesine kadar isim konusunda kararsızlarmış. Soy isimleri uzun olunca ismin kısa olmasını istemişler Alp’i bulmuşlar.

Ve doğum zamanı geldi çattı. Dünyalar tatlısı  2,780 kg – 47 cm olan minik Alp  dünyaya geldi. İlk bakımları yapıldıktan sonra annenin de odaya gelmesiyle, Alp odaya getirildi. Duygusal ilk karşılaşmadan sonra hemen ilk sütünü içti. Anne ve bebiş biraz dinlendikten sonra aile fotoğraflarını çektik.

Mine-Alp ve Tayfun Tiryakioğlu ailesine ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>