Ece Bebek Ev Çekimi

ece

Ece Bebek 4 ay önce Bakırköy Acıbadem hastanesinde dünyaya geldi ve ben de bu fıstığın fotoğraflarını çektim. Ama doğduktan sonra biraz solunum problemi yaşadığı için doğum sonrası çekimlerini yapamamıştık. Ece’nin annesi ve babası, doğum sonrası fotoğraflar olmasa da bu ana kadar çektiğim fotoğraflarla hazırladığım albümü çok beğenince 4 ay sonra ev çekimi için beni evlerine davet ettiler.

Ece’yi görünce inanamadım bu kadar mı güzel olur bir bebek. Annesi biz gelmeden uykusunu aldırmış, yemeğini yedirmişti. Keyfi gayet yerinde, gülücükler saçıyordu Ece. Abileri Ege ve Eymen’de çok yakışıklılardı. Ece’nin tek, abileriyle ve ailesiyle  fotoğraflarını çektim. Bebek sakin, dünya güzeli ve keyifli, oda bol ışıklı, aile samimi ve misafirperver olunca haliyle çok keyifli bir çekim oldu. Aslında evlerinin bahçesinde de çekim yapacaktık ama hava çok soğuk olunca Ece’yi çıkarmadan anne-baba ve abilerinin fotoğraflarını çektim.

Baba Hakan bey, güzel anne Figen hanım beni misafir gibi ağırladı. İçime sinen çok güzel fotoğrafların olduğu bir çekim oldu. Fıstık Ece’yi tekrar fotoğraflamak için sabırsızlanıyorum:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>