Dora Hastanesi-Deniz Bebek

deniz

Deniz bebeğin annesi Çiğdem hanımla doğumdan aylar önce konuşmuştuk ama doğumun olacağı güne kadar bir türlü görüşememiştik. Doğuma birkaç gün kala baba Devrim Bey beni tekrar aradı ve doğumun olacağı gün,saat ve hastaneyi bildirdi. 06 Mart 2013 saat 09:00 gibi hastanede buluştuk. Aynı anda hastaneye girmiştik, tanışmamız hasta kayıtta oldu:) Devrim Beyde Çiğdem hanımda çok heyecanlılardı. Doktorları Yılmaz Bey’in de gelmesiyle ameliyathaneye doğru yolculuk başladı.

Ve Deniz bebek dünyaya geldi. Çiğdem hanım bebeğiyle ilk karşılaştığında inanamadı. Sen benim misin dedi bebeğine? Aylardır çok büyük bir hasretle bekliyorlardı çünkü Deniz’i. Artık tam bir çekirdek aile olmuşlardı. Çiğdem hanımın bebeğine sevgiyle ve tüm duygusallığıyla bakan gözleri,  Devrim Bey’in eşine olan ilgisi, sevgisi ve  bebeğini gördüğü andaki sevinci aklımda kalan güzel anlar oldu.

Devrim-Deniz ve Çiğdem Güney ailesine sağlıklı, mutlu bir ömür dilerim.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>