Kadıköy Şifa Hastanesi-Emir Bebek Çekim Hikayesi

Emir Bebeğin babası Hamit bey ile 2 ay evvel başka projelerle ilgili tanışmıştık. Bu sırada bebek beklediklerini ve çekimi bize yaptırmak istediğini belirtti.

Doğum 02.07.2012 tarihinde Ataşehir’deki Kadıköy Şifa Hastanesinde gerçekleşti. Pastane sahibi olan Hamit Bey bebeği için çok güzel ve özel bebek kurabiyeleri, çikolatalar, ikramlık kurabiyeler yaptırmıştı. Ve ailesinin büyük hasret ve sabırsızlıkla beklediği Emir bebek epidural doğum ile dünyaya geldi. Doğuma baba Hamit Bey’de girdi. Emir doğar doğmaz anne-babasının yanına daha sonra bebek hazırlık odasına götürüldü. Hazırlık odasında örendik ki aynı anda başka bir doğum daha olmuş, O’nun ismini de Emir vermişler:))

Anne odaya getirildikten sonra Emir bebek’te getirildi. İlk aile pozlarını çektikten sonra bir sonraki gün çekime devam etmek üzere yetişmem gereken diğer doğuma doğru yol aldım. Ertesi gün Emir’in ilk banyosu ve gelen yakın akrabalarıyla birlikte son aile fotoğraflarıyla çekimi tamamladım.

Kurt ailesine sağlıklı, mutlu, uzun yıllar dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>