Birkenstock Hamile Terliği Özellikleri ve Fiyatları

 

Hamileliğin ilerleyen dönemlerinde, bebeğin büyümesiyle başlayan kilo artışı, hamile bayanlarda bazı bel ve sırt ağrıları, ayak şişmesi, varis gibi sorunların oluşmasına neden oluyor. Bu gibi sıkıntıları en hafif bir şekilde atlatmak ve vücutta kalıcı hasarlar bırakmamak için bu dönemde özellikle ayak sağlığına çok dikkat edilmeli. Ergonomik ve kaliteli terlik ve ayakkabılar tercih edilmeli.

%100 doğal ve yenilebilir mantardan oluşan ve çok eski bir Alman markası olan  Birkenstock marka terlikler, rahatlıkları ve ayak ve taban sağlığına uygun olması sebebiyle hamile bayanlar tarafından piyasada en çok tercih edilen terliklerin başında geliyor. Fiyatları biraz yüksek olsa da 9 ay gibi zorlu bir dönemde size verdiği rahatlık ve sağlık fiyatını fazlasıyla çıkarıyor.

Piyasa değeri 199 TL civarında olan Brikenstock terlikleri, Kanyon, Bağdat Caddesi, Nişantaşında mağazalarında ya da indirimli olarak limango, markafoni gibi  alışveriş sitelerinde  bulabilirsiniz. En uygun satış yeri Metro Toptancı Marketlerinde şuan 120 TL civarında.

Form Medikal: Bağdat Caddesi Yazıcılar Apt No:360-1 Şaşkınbakkal  Tel:0216 467 7272

Birkenstock Kanyon: 0212 353 0919

Birkenstock Nişantaşı: 0212 343 1010

Leave a comment