Acıbadem Hastanesi ve Fiyatları, Doğum Fotoğrafçısı İstanbul

” />

Doğum için en çok tercih edilen hastanelerden biri olan Acıbadem Hastanelerinin hizmetleri ve şubeleri hakkında doğum yapacak anne adaylarıyla tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.

İstanbul’da Fulya, Kadıköy, Maslak, Bakırköy, Kozyatağı’nda girdiğim doğumların hepsindeki ortak izlenimim,  anne adayları, doğumla ilgili sorun yaşamamak ve iyi bir hizmet almak için Acıbadem Hastanesi’ni tercih ediyor. Acıbadem Hastanesi’nin doğum için verdiği hizmet bence de gerçekten çok başarılı.  Temiz, güzel manzaralı, konforlu odaları, işinin ehli uzman kadrosu, genç, dinamik ve güler yüzlü  personeliyle  hastanenin tüm şubeleri 5 yıldızlı otel hizmeti veriyor. Anne adayları güvende ve konforlu bir şekilde doğum yapıyor.

Acıbadem hastanelerinin doğum yapan tüm annelere sağladıkları diğer hizmetler ise şöyle: lohusa şerbeti, kuaför hizmeti, bebek kıyafetleri, anı defteri.

NotNot: Acıbadem Hastaneleri doğum fiyatlarının yayınlanmasına izin vermediği için sitemizde fiyatları yer almamaktadır.

Şubeleri:

Acıbadem Kadıköy Hastanesi
Tekin Sok.No:8 Kadıköy / İSTANBUL
Tel: 0216 544 44 44

Acıbadem Bakırköy Hastanes
Halit Ziya Uşaklıgil Cad. 1.Bakırkö
Acıbadem Kozyatağı Hastanesiy / İSTANBUL
Tel: 0212 414 44 44

İnönü Cad. Okur Sokak No:20 Kozyatağı / İSTANBUL
Tel: 0216 571 44 44

Acıbadem Maslak Hastanesi
Büyükdere Cad. No: 40 34457 Maslak
Tel: 0212 304 44 44

Acıbadem Fulya Hastanesi
Dikilitaş Mah.Hakkı Yeten Cad.Yeşilçimen Sok. No:23 Beşiktaş / İSTANBUL
Tel: 0212 306 44 44

Comment ( 1 )

  • Yasemin

    Merhaba Emine Hanım,
    Kismetse fulya acibademde mart sonu sezeryan ile dogum yapacagim. Dogum fotograflarinı size çektirmeyi düşünüyorum. Detayli bilgi alabilir miyim? ilk dogumum olacak, hic bilgim yok. Fiyat konusunda ve yardimci olacaginiz diger konularda mail bekliyorum saygilar

Leave a comment